Szkoła z Łapsz Wyżnych prosi o głosy na Sprawiedliwość

Fot. 2013.05.14 14:30 / news / czytano 2106 / opinie 1
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych jako druga w naszym regionie bierze udział w konkursie organizowanym przez Westernowy Park Rozrywki - TWINPIGS.
Po Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D, uczniowie z klasy IV szkoły z Łapsz Wyżnych nakręcili krótki filmik o tematyce westernu pt. "Sprawiedliwość". - Gdzieś daleko na dzikim zachodzie, w małym miasteczku Lapsze Town, banda braci Daltonów napada na bank. Jednak odważny szeryf wie jak się z nimi rozprawić - napisano w opisie filmu na stronie internetowej konkursu. Aby zobaczyć film i zagłosować proszę kliknąć link poniżej. Zachęcamy do głosowania, ponieważ nagrodą główną w konkursie jest pracownia multimedialna dla zwycięskiej szkoły.
 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

aga2013.05.14 19:05
brawo dla szkoły, ale to są Łapsze wyżne, taki mały błąd.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij