Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek wysoko w rankingu

Fot. 2016.01.26 11:00 / news / czytano 2597 / opinie 0

Z dumą i radością informujemy, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w roku 2016 znalazło się na 155 miejscu w Polsce oraz na 22 miejscu w województwie małopolskim.

Znamy już Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016. Swoje miejsce w Rankingu mają najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne. To te szkoły, w których zaczyna się dobra przyszłość młodzieży, gdyż dyplom dobrego technikum otwiera wiele drzwi. Takie właśnie szkoły wskazuje Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY, który właśnie osiągnął dorosłość: to jego XVIII edycja. Przy tworzeniu Rankingu Techników brane są pod uwagę wyniki z matury z przedmiotów obowiązkowych (25 proc.), matury z przedmiotów dodatkowych (25 proc.), a także wyniki z egzaminu zawodowego (30 proc.) i sukcesy w olimpiadach (20 proc.). 

Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w roku 2016 znalazło się na 155 miejscu w Polsce oraz na 22 miejscu w województwie małopolskim. Tak wysokie miejsce uprawnia szkołę do posługiwania się zaszczytnym tytułem Srebrnej Szkoły 2016 w kategorii Najlepsze Technika w Polsce. Nasze Technikum zostało również wyróżnione w rankingu zdawalności egzaminów zawodowych w zawodzie kucharz, w którym wskaźnik zdawalności wyniósł 100%!
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij