Tydzień Bibliotek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krościenku n.D

Fot. Arch. biblioteki 2015.05.10 22:17 / news / czytano 1818 / opinie 0

Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem po raz kolejny włączyła się w akcję Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Trwa ona od 8-15 maja.


Tegoroczne hasło brzmi ,,Wybieram Bibliotekę". Jest to akcja społeczna promująca czytelnictwo i popularyzację bibliotek.
 
Na lekcje biblioteczne zaproszono uczniów z klas 0-III tutejszej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza. Dla klas III zorganizowano konkurs plastyczny pt. ,,Moja magiczna biblioteka". Nagrodzone dzieci otrzymały piękne albumy i słodycze ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną, pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki sponsorowane przez Polskie 
Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich.
 
14 maja o godz. 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie ,,Klubu Miłośników Książki', na które serdecznie zapraszamy. Na dzień 21 maja zaplanowano spotkanie dla uczniów klas VI-tych Szkoły Podstawowej z historykiem Markiem Sikorskim, autorem książki pt.,, Smok Wawelski w kręgu mitu i historii".
 
Ponadto przez cały miesiąc maj prowadzona jest akcja społeczna pt. ,,Wymień się książką". Przyjdź zostaw książkę i wymień na inną.
 
Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Biblioteka Publiczna w Krościenku n.D.
Zdjęcia: Arch. biblioteki
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij