Uczeń aktorem...czyli Dzień Teatru w łapszańskiej szkole

Fot. Arch. szkoły 2015.04.08 12:14 / news / czytano 2599 / opinie 0

26 marca 2015 roku w Gimnazjum w Łapszach Niżnych obchodziliśmy Dzień Teatru. W związku z tym, jak co roku, uczniowie klas I i II przygotowali humorystyczne scenki i przedstawienia.

W tym roku hasłem przewodnim było: „Wiosna, wiosna, ach to Ty?!”. Na szkolnej scenie można było oglądać skecze znanych kabaretów, bajki w nowym wydaniu oraz humorystyczne scenki. Na szczególną uwagę zasługują uczniowie klasy IIa, którzy zaprezentowali skecz wymyślony przez siebie, a bohaterami byli nauczyciele uczący w tej klasie. Jak zwykle przedstawienia pokazały niezwykły talent aktorski i ogromne pokłady humoru drzemiące w gimnazjalistach.

Tego dnia również rozdano nagrody z przeprowadzonego wcześniej konkursu znajomości treści szkolnych lektur organizowanego przez bibliotekę, której opiekunem jest pani Józefa Żołądek. Nagrodę w kategorii klas III otrzymał Marcin Utnicki, klas II – Kuba Młynarczyk, a klas I ex aequo: Krzysztof Horniczak i Łukasz Bryja.
Autor: Ewa Krygowska
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij