Umiem pływać - projekt powszechnej nauki pływania

Fot. Arch. UG Krościenko n/D 2014.05.28 07:08 / news / czytano 2458 / opinie 0

Zajęcia nauki pływania dla uczniów z Gminy Krościenko n/D odbywają się na krytej pływalni w Nowym Targu raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne.

Każdy uczestnik weźmie udział w kursie obejmującym 20 godzin lekcyjnych. Na zakończenie zajęć zostanie przeprowadzony sprawdzian poziomu opanowania podstawowych umiejętności pływackich. Uczniowie na zajęcia dowożeni są autobusem szkolnym pod nadzorem 2 opiekunów. Termin realizacji projektu obejmuje okres 29.04.2014-30.06.2014 r.

Zadaniem programu nauki pływania jest doprowadzenie do opanowania przez uczniów elementarnych sposobów pływania oraz zdobycie umiejętności pływania stylem grzbietowym a także uświadomienie dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom, korzyści zdrowotnych jakie pociąga za sobą umiejętność nauki pływania.

Całkowity koszt zadania wynosi 11.925,20 zł. Na realizację zadania Gmina otrzyma z Ministerstwa Sportu i Turystyki dotację celową w kwocie 5.962,00 zł, pozostałe 5.963,20 zł stanowi wkład własny Gminy. Uczestnicy kursu nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w projekcie.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n/D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij