W nagrodę jadą do Rzymu

Fot. 2016.06.02 14:18 / news / czytano 2499 / opinie 0

Laureaci projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia" z Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n. D. jadą do Rzymu!

Grupa szkolnego wolontariatu „Niezapominajka” złożona z uczniów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w ZSZiP zdobyła I miejsce w małopolskim projekcie konkursowym organizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie Mieć wyobraźnię miłosierdzia.

Nagrodą jest wyjazd całej grupy na pielgrzymkę do Rzymu!

Wraz z grupą wolontariuszy z ZSZiP w Krościenku tytuł laureata i główną nagrodę zdobyły szkoły:Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Wielkich Drogach, Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach, Gimnazjum w Zespole Szkół w Trzetrzewinie oraz Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Olszynach.

Wyjazd jest nagrodą za liczne działania podejmowane przez wolontariuszy, którzy niosą pomoc osobom starszym w przytuliskach i domach opieki, organizują spotkania i zabawy integracyjne z dziećmi niepełnosprawnymi, pomagają w opiece nad osobami w podeszłym wieku i czynią wiele innych bezinteresownych wysiłków, aby pomóc osobom w trudnej sytuacji losowej lub zdrowotnej.

W dniu 8 czerwca w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów wszystkich laureatom projektu, natomiast wyjazd do Rzymu zaplanowanych jest w dniach od 11 do 16 czerwca.

Autor: ET
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij