W sporcie siła - gimnazjalny Dzień Dziecka

Fot. Arch. szkoły 2016.06.04 21:54 / news / czytano 2099 / opinie 0

Jako DZIEŃ SPORTÓW LETNICH gimnazjaliści świętowali Dzień Dziecka. Początek nietypowego dnia w szkole rozpoczęły występy dwóch grup tanecznych: szkolnych cheerleaderek i zespołu TAKING OVER  - oba zespoły odnoszą na konkursach sukcesy. 

Dodać należy, że nasze szkolne cheerleaderki wystąpiły w nowych strojach sfinansowanych przez Spółdzielnię Uczniowską, a uszytych przez p. Małgorzatę Sierdzińską. Zachęta do sportowych zmagań była wielka. W  tym roku dominowała piłka – chłopcy rozgrywali mecze piłki nożnej – wygrała kl III A, a dziewczyny piłki ręcznej – tu wygrała reprezentacja klas drugich. A walka była na 100%  i do końca - w końcu na boiskach spotkali się najlepsi. Sił dodawał soczek i słodki batonik sprezentowany przez Radę Rodziców, a słonce i lekkie chmurki leniwie pływające po niebie nastrajały wakacyjnie  -  stąd większość kibicujących spoczywała na kocach dopingując tak grających.
 
Zakończeniem dnia był wielki mecz: uczniowie kontra nauczyciele  i był to mecz piłki nożnej – wygrali uczniowie  - w końcu grała najlepsza drużyna uczniów. I tak jak napisano na początku: W SPORCIE SIŁA! – grajmy. Bawmy się, bądźmy aktywni – cieszmy się sportem i każdym sukcesem, ale umiejmy tez przegrywać. 

Dzień zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego – p. A. Subik i p. P. Koczocik.
Źródło: ZPO Łapsze Niżne
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij