Zakończenie roku szkolnego w Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych

Fot. Arch. szkoły 2014.06.30 22:40 / news / czytano 2978 / opinie 0

Słowami piosenki "To już jest koniec" zespołu Elektryczne Gitary uczniowie łapszańskiego ZPO pożegnali rok szkolny 2013/2014.

Klasom trzecim gimnazjum towarzyszyły ogromne emocje; żal, smutek, płacz, że po raz ostatni są razem w murach tej szkoły. Dzięki wytrwałej całorocznej pracy uczniowie ze średnią ponad 5,00 zostali nagrodzeni oprócz świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych, bonami pieniężnymi ufundowanymi przez Radę Rodziców. Rodzice wyróżnionych uczniów odebrali osobiście listy gratulacyjne. 

Najwyższą średnią uzyskała Ania Kowalczyk z klasy II a gimnazjum – 5,58 i otrzymała od przedsiębiorstwa handlowego ANKAR z Łapsz Niżnych fantastyczną nagrodę – tablet. Drużyna piłkarska naszego gimnazjum podziękowała swojemu trenerowi – p. Piotrowi Koczocikowi za pomoc w uzyskaniu tak wielu sukcesów sportowych  i wręczyła mu symboliczna statuetkę.
 
Odjeżdżających gimbusami uczniów żegnali stojący na szkolnym balkoniku wszyscy nauczyciele. Tak minął kolejny rok szkolny, który zapisał się na kartach pamięci każdego ucznia i nie tylko…
Autor: Krystyna Lasak
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij