21 miejsce w Vargardzie

Fot. 2015.08.24 23:08 / news / czytano 1499 / opinie 0

Szwedzki Puchar Świata w kolarstwie dla pań w Vargardzie to 123 kilometry, podzielone na kilka rund. Katarzyna Niewiadoma dotarła do mety na 21 pozycji, ze stratą 13 sekund do triumfatorki.

- Jakoś kiepsko się dzisiaj czułam – napisała na Facebooku. – Miałam wsparcie z Polski. Ochotnica nigdy nie zawodzi. Dziękuję bardzo!

W peletonie nie było spokoju. Atak za atakiem. Próbowano oderwać się na podjazdach. Polki pilnowały miejsc z przodu peletonu, a Małgosia Jasińska (Ale Cipollini) zdobyła się na solowy odjazd.

Na ostatnim okrążeniu peleton mocno się podzielił. Najwyżej z Polek skończyła Eguenia Bujak (BTC CIty Ljubljana), zajmując 12 miejsce.

Czytaj więcej >

Autor: Stefan Leśniowski
Źródło: sportowepodhale.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij