Awans Polaczyka do półfinału Mistrzostw Świata

Fot. World Cup Final Canoe Slalom 2013 2013.09.12 15:26 / news / czytano 2386 / opinie 0

W rozpoczynających się dzisiaj Mistrzostwach Świata w kajakarstwie górskim w Pradze na torze "Troja" Mateusz Polaczyk awansował do półfinałowej rywalizacji w K-1.

Do półfinałów awansowało dwóch Polaków: Mateusz Polaczyk oraz Dariusz Popiela. W konkurencji tej brało udział ponad 100 zawodników. Popiela zajął w eliminacjach 22. miejsce z wynikiem 89,78 i dwoma karnymi sekundami. Polaczyk na miejscu 31 z czasem 90,45 (0). Z rywalizacji odpadł Grzegorz Polaczyk, który był 45 z wynikiem 93,01 (2). W pierwszym przejeździe Grzegorz uzyskał znakomity czas 87,57, ale niestety zaliczył 50 karnych sekund.

Najszybszy w eliminacjach z wynikiem 84,69 był Czech Vavrinec Hradilek, który jest wicemistrzem olimpijskim z Londynu. W piątek nasi kajakarze będą walczyć o finały. 

Autor: Oprac. red.
Źródło: eurosport.onet.pl
Zdjęcia: World Cup Final Canoe Slalom 2013
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij