Bieg na Trzy Korony z pomocą Zosi Piszczek

Fot. 2015.04.23 15:40 / news / czytano 2356 / opinie 0

Głównym celem sobotniego biegu było zebranie środków finansowych na leczenie 3 letniej Zosi Piszczek, pośrednim promocja walorów turystycznych okolic Pienińskiego Parku Narodowego i Gminy Czorsztyn.

Organizatorem biegu była Fundacja Na Ratunek z Chełmca, trasa "Biegu Na Trzy Korony" przeprowadzona została wyłącznie po znakowanych szlakach turystycznych Pienińskiego Parku Narodowego. Dystans jaki zawodnicy mieli do przebiegnięcia to 13km, start miał miejsce w bramie Zamku Czorsztyńskiego, a meta w Hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych.

Wśród panów wygrał Piotr Biernawski (ATTIQ Nowy Targ) - 01:02:43, najlepszą z pań była Marczyk Irmina (STORM Kraków) - 01:21:24.
 
Dyplomy i specjalne "statuetki" zwycięzcom wręczali vice wójt Gminy Czorsztyn Rafał Jandura i reprezentujący Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich na Rzece Dunajec Stanisław Chmiel, które ufundowało nagrody - 6 biletów na spływ oraz 3 albumy z wydane okazji 80-lecia PSFP, brały one udział w losowaniu wśród biegaczy.

Więcej o biegu na stronie www.biegnatrzykorony.pl
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij