Biegi w Szczawnicy 2020 - nowa lokalizacja strefy start - meta!

Fot. 2020.02.26 09:17 / news / czytano 809 / opinie 0

Już za niewiele ponad dwa miesiące ponad 2500 tysiąca biegaczy i biegaczek z całej Polski zjedzie do Szczawnicy, aby wziąć udział w tegorocznej edycji Biegów w Szczawnicy.


Podczas ósmej edycji wydarzenia na uczestników czeka wiele atrakcji i nowości, a wśród nich nowa strefa startu - mety, która od tej edycji zlokalizowana będzie na Moście Flisaków i górnej płycie parkingu Pieniny przy Dunajcu. Oznacza to przesunięcie strefy o około 600 metrów wzdłuż Grajcarka w stronę Dunajca.

Jak mówią sami organizatorzy: - Czasem takie nieoczekiwane zmiany w perspektywie okazują się bardzo korzystne. W nowej strefie będziemy mieć zdecydowanie więcej przestrzeni, co z pewnością przełoży się na wyższy poziom obsługi, szerszą strefę pozwalająca na płynniejszy start, ładniejsze otoczenie, a także, co ważne, większą dostępność miejsc parkingowych.

Nowa lokalizacja ma niewielki wpływ na przebieg tras. Trasy Niepokorny Mnich, Dziki Groń i Wielka Prehyba będą o ok. 200 metrów dłuższe. A Chyża Durbaszka i Hardy Rolling o ok. 600 metrów krótsze.

Nowa strefa startu-mety to niewątpliwie nowy etap Biegów w Szczawnicy. Dziękujemy Karczmie u Polowacy za sześć lat super współpracy, bez was by się nie udało!

I ruszamy w nowe! Do zobaczenia już w kwietniu!
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij