Brawo Kasia Niewiadoma - podwójna Mistrzyni

Fot. 2016.06.26 10:35 / news / czytano 3268 / opinie 0

Najlepsza ze startu wspólnego oraz w jeździe indywidualnej na czas. Przez następny rok Kasia Niewiadoma będzie nosić koszulkę Mistrzyni.

Wczorajszy wyścig kobiet w Świdnicy ze startu wspólnego rozgrywany był w ciężkich warunkach. Panie walczące o tytuł mistrzyni kraju i honor noszenia koszulki przez następny rok miały do pokonania trzy okrążenia po 37km z bardzo sztywnymi podjazdami (maksymalne nachylenie sięgało 20%). Start nastąpił o godzinie 15:00. Pogoda nie do końca sprzyjała ściganiu – wiał mocny wiatr i na przemian padał deszcz i świeciło mocne słońce.

Kasia dopiero na ostatnim podjeździe pod Modliszów odjechała od swojej towarzyszki i samotnie pomknęła w kierunku mety. Zawodniczka Rabobank-Liv nie dała się dogonić do samego finiszu i przeszczęśliwa została podwójną mistrzynią Polski!

 
Autor: Oprac. red.
Źródło: naszosie.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij