Chłopcy z Krościenka górą

Fot. Arch. Organizatora 2015.01.14 20:39 / news / czytano 4515 / opinie 0

W decydującym meczu o mistrzostwo Ośrodka Sportowego Szczawnica uczniowie krościeńskiej podstawówki pokonali reprezentację Szkoły Podstawowej nr 1 ze Szczawnicy.

- Dwa zespoły grały lepiej od wszystkich. Poziom finału był wysoki, a najlepszym zawodnikiem rozgrywek wybrano Dawida Knapczyka ze SP Krościenko nad Dunajcem. Dobrze przyjmował, zagrywał i czytał grę, to zadecydowało o jego wyborze - powiedział po turnieju Józef Dyda z Powiatowego Centrum Sportu w Nowym Targu - organizatora dzisiejszych rozgrywek.
 
Zwycięska drużyna zagrała w składzie; Dawid Oleś, Dawid Knapczyk, Mateusz Batkiewicz, Karol Sioła, Antoni Plewa, Marcin Hamerski, Jakub Mszanik, Szymon Plewa i Kacper Gabryś, opiekunem zespołu jest Izabela Bąk. Zespoły z Krościenka i Szczawnicy wywalczyły awans do turnieju o mistrzostwo powiatu.
 
Sędzią Głównym zawodów był Paweł Pluta.

Wyniki
Krościenko – Ochotnica Górna Jamne 2:0
Szczawnica  – Sromowce Wyżne 2:0
Sromowe Wyżna – Ochotnica Górna Jamne 2:1
Krościenko – Sromowce Wyżne 2:0
Szczawnica  – Ochotnica Górna Jamne 2:0
Krościenko – Szczawnica  2:0

Kolejność
1. Krościenko
2. Szczawnica nr 1 
3. Sromowce Wyżne
4. Ochotnica Górna Jamne
Źródło: PCK Nowy Targ
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij