Debiut Jarmuty w V lidze

Fot. Wojciech Niezgoda 2014.08.14 22:01 / news / czytano 3024 / opinie 0

Szczawnicka drużyna rozpoczęła przygodę z V ligą od wysokiej porażki.

W dzisiejszym meczu Jarmuta Kolex Szczawnica przegrała z Turbaczem Mszana Dolna 2-8. Do przerwy wynik nie był jeszcze tak niekorzystny, piłkarze ze Szczawnicy przegrywali tylko 1-3. - Zwycięska drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, dobrze przyjmowali i podawali piłkę. Jarmuta kondycyjnie dobrze zniosła mecz, lecz wydawała się być trochę "zagubiona" na boisku - relacjonuje jeden z kibiców.
 
Na listę strzelców w szczawnickiej drużynie wpisał się nowy zawodnik, który przyszedł w tym sezonie z Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego Podhale Marcin Czapp oraz niezawodny Wojciech Wiercioch. Dla Turbacza punktowali Damian Wsół 3 bramki, Mateusz Dąbrowa 1 bramka, Krzysztof Piekarczyk 2 bramki, Marcin Drobny 3 bramki.
 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Wojciech Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij