Debiutantki pokonały KS Starówka II Nowy Sącz w Krościenku

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.04.20 21:54 / news / czytano 7472 / opinie 3

W dzisiejszym meczu rozegranym na stadionie SKS Sokolica Krościenko nad Dunajcem spotkały się zawodniczki III ligowych klubów z Nowego Sącza i Bukowiny Tatrzańskiej.

Starówka II Nowy Sącz przegrała z debiutującym w małopolskiej trzeciej lidze Kobiecym Klubem Sportowym Rysy Bukowina Tatrzańska 0-2. W zespole z Bukowiny wystąpiły dwie krościenczanki Magda Batkiewicz oraz Iwona Jurek, niestety ta pierwsza musiała zejść z boiska z powodu kontuzji. Na mecz przyszło około 150 kibiców. Poziom spotkania był bardzo wyrównany. Mecz sędziował Łukasz Królczyk.

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

teken2013.05.08 09:05
prądniczanka krakow - ks rysy bukowina tatrzańska 0-5
pieniny2013.04.21 13:04
dziewczyny, nie ma co robić wielkiego halo po jednej wygranej w 3 lidze. trenować trenować trenować! bo przeskok między 3. a 2. ligą jest duuuży, 1. to inna bajka, a o ekstra już nie wspominając... unikajcie kontuzji ale też same grajcie z głową, bo wczoraj przeciwniczkom czasem miałyście ochotę nogi urwać ;) powodzenia :)
maly2013.04.21 10:04
brawo rysy jestescie najlepsze
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij