Drużyna PIENINY laureatem Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2016.02.01 15:54 / news / czytano 3405 / opinie 0

W minioną sobotę, 30 stycznia br., zakończył się turniej „Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica”, rozgrywany od 11 grudnia ubiegłego roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy.

W tegorocznej Szczawnickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej wzięło udział siedem drużyn. Laureaci tegorocznej edycji ligi siatkówki – Pieniny, oprócz pamiątkowego pucharu otrzymali z rąk Burmistrza Szczawnicy – Grzegorza Niezgody, medale, dyplom oraz czek na kwotę 500,00 zł. Drużyna Kolex, która zajęła II miejsce odebrała puchar, medale, okolicznościowy dyplom oraz czek na kwotę 300,00 zł., z kolei laureat III miejsca – drużyna Hans Kloss otrzymała okolicznościowy puchar, medale, dyplom i czek o wartości 200,00 zł. Pozostałe drużyny uczestniczące w lidze odebrały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w imprezie sportowej.

Najlepszą zawodniczką Ligi została Katarzyna Zachwieja, z kolei najlepszym zawodnikiem wybrany został Paweł Jasiurkowski.
 
WYNIKI
I miejsce – Pieniny
II miejsce – Kolex
III miejsce – Hans Kolss
IV miejsce – KS Jarmuta
V miejsce – Młode Wilki
VI miejsce – Pierwsi Lepsi
VII miejsce – Gimboziomsy
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij