Finał województwa małopolskiego Orlik Polska 2015

Fot. Arch. Organizatora 2015.09.09 16:05 / news / czytano 2728 / opinie 0

W sobotę 5 września na obiektach Orlik w Jazowsku i Łącku rozegrano finał województwa małopolskiego "Orlik Polska 2015" , wystąpiło w nim 11 najlepszych ekip - mistrzów rejonowych województwa.

W wielkim finale dopiero po rzutach karnych Gold Team Trzetrzewina pokonał zespół KDRK Spytkowice 4:3 w normalnym czasie 1:1 , w meczu o trzecie miejsce tryumfowała drużyna Manhattanu Trzebinia - średnia wieku ekipy 46,7 lat! która również po rzutach karnych pokonała Los Asfaltos Sucha beskidzka 2:0 w normalnym czasie 3:3.

Z gratulacjami do zespołu tryumfatora Gold Team Trzetrzewina zadzwonił podobno, sam ksiądz proboszcz tamtejszej parafii, następnego dnia po Finale Wojewódzkim w Parafii Trzetrzewina był odpust parafialny, jednak Gold Team "odpust zupełny" otrzymał już ponoć w sobotę.

Awans na finały ogólnopolskie wywalczyły Gold Team Trzetrzewina, jak również KDRK Spytkowice - ponieważ z finałów ogólnopolskich wycofała się ekipa reprezentująca woj. pomorskie.
Autor: Adam Mróz
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij