Finały Orlik Polska 2015 w bezpośredniej transmisji TV Kraków

Fot. 2015.07.28 13:50 / news / czytano 2736 / opinie 0

Sensacja stała się faktem, to co jeszcze wczoraj było mrzonką i nieosiągalnym marzeniem, dziś stało się faktem, to już pewne niedzielne zmagania Finału (27.09.2015) zobaczyć będzie można w bezpośrednich relacjach TV Kraków oraz ośrodków regionalnych.

Zmagania najlepszych polskich ekip amatorskich na obiekcie Orlika w Jazowsku, telewizja pokaże w pięciu dziesięciominutowych wejściach antenowych.

Gmina Łącko - stolica polskich sadów - na dwa dni zmagań finałowych "Orlik Polska 2015" stanie się stolica amatorskiego futbolu, dziwnym zbiegiem okoliczności właśnie wtedy w łąckich sadach dojrzeją owoce, miejmy nadzieje że uczestnicy zmagań "Orlik Polska 2015" na długo zapamiętają ich smak jak również smak zwycięstwa w Orlik polska 2015, na gościnnej łąckiej ziemi.

Przypominamy także o Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "A mój tata za piłka lata".
 

Więcej o finałach i projekcie "Orlik Polska 2015" na stronie www.orlikpolska2015.pl 
Autor: Adam Mróz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij