II Memoriał Tomka Jurkiewicza w piłce siatkowej

Fot. 2014.11.18 07:31 / news / czytano 2324 / opinie 0

Wszystkich  amatorów piłki siatkowej zapraszamy do kibicowania. II Memoriał Tomka Jurkiewicza w piłce siatkowej odbędzie się w najbliższa sobotę tj. 22. listopada 2014.

Memoriał odbywa się z inicjatywy kolegów z parkietu i z Pienińskiego Parku Narodowego zmarłego Tomka Jurkiewicza, którzy wiele lat grali z nim w siatkówkę i pracowali. Do rozgrywek zaproszono 8 zespołów z Polski i Słowacji:

1. Gród Czop Podegrodzie
2. Spisz Krempachy
3. Alma Kieżmark
4. Goszcz Nowy Targ
5. Pieniny Krościenko
6. Dolny Kubin Słowacja
7. Trzy Korony
8. UKS Ptaszkowa

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9.00 w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Krościenku n/D. Natomiast mecze będą rozgrywane w dwóch grupach. Pierwsza grupa zagra w hali sportowej, tam gdzie odbędzie się oficjalne rozpoczęcie a druga w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n/D.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij