Klub Sportowy Jarmuta z nowym sponsorem

Fot. Arch. UKS Jarmuta 2016.02.04 11:42 / news / czytano 2074 / opinie 0

Pieniński Bank Spółdzielczy dołączył do grona sponsorów szczawnickiego Klubu Sportowego Jarmuta. Sponsoring klubu został poparty zawarciem stosownej umowy.

W środę, 03 lutego br., w siedzibie Pienińskiego Banku Spółdzielczego w Krościenku n/D oficjalnie podpisano umowę sponsoringu pomiędzy Zarządem Banku, a Zarządem Klubu Sportowego Jarmuta. W imieniu instytucji finansowej umowa podpisana została przez Prezesa Zarządu – Mariusza Ziemiańczyka i Viceprezesa – Annę Ćwiertniewicz, z kolei szczawnicki klub piłkarski reprezentował Prezes Klubu – Ireneusz Hamerski, Viceprezes - Krzysztof Oleś oraz Sekretarz Klubu – Ryszard Baziak.

Umowa sponsoringu dotyczy dofinansowania działalności statutowej klubu w bieżącym sezonie piłkarskim i zawarta została na okres jednego roku z możliwością przedłużenia na kolejne lata.
W ramach podpisanego porozumienia Pieniński Bank Spółdzielczy zobowiązał się do przekazania na rzecz klubu środków finansowych w wysokości 10.000,00 zł, z kolei KS Jarmuta, w okresie obowiązywania umowy, odpowiadać będzie za promocję wizerunku banku poprzez szereg działań reklamowych i tym samym wspierać sprzedaż oferowanych produktów i usług bankowych.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Pienińskim Bankiem Spółdzielczym, będącym jedną z wiodących instytucji finansowych, działających w sektorze usług bankowych w naszym rejonie. Cieszymy się, że tak uznana firma zdecydowała się wesprzeć finansowo nasz klub - mówi Prezes Klubu Ireneusz Hamerski.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UKS Jarmuta
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij