Kolejne punkty w V lidze

Fot. Wojciech Niezgoda 2014.10.06 19:58 / news / czytano 1984 / opinie 0

Piłkarze Huraganu Waksmund oraz Jarmuty Kolex Szczawnica po słabszej serii wygrali. Jarmuta pokonała Orzeł, a Huragan Sokół.

Są takie mecze, w których porażki nie mają większego wpływu na miejsce drużyny w tabeli, w sportowej hierarchii, ale są też takie spotkanie, które trzeba wygrać aby zając miejsce odpowiednie do aspiracji. Takim spotkaniem był mecz Jarmuty Kolex Szczawinca z Orłem Wojnarowa. I to ważne spotkanie dla obu drużyn wygrała Jarmuta 3:0.

W pierwszej połowie bramki nie padły, choć okazji ku temu nie brakowało. Szczególnie gospodarze razili nieskutecznością. Dwukrotnie Pawełczak i raz Labidi zawodzili pod bramką gości. Przyjezdni też mogli pokusić się o gola, ale Koralik w sytuacji sam na sam z Bobakiem przestrzelił. Jarmuta worek z golami rozwiązała po przerwie. W 50 min Pawełczak dobił z najbliższej odległości strzał Hrydziuszki. W 72 min Pawełczak został sfaulowany w polu karnym gości i arbiter podyktował rzut karny. Wykorzystał go pewnie Borucki. W 80 min wynik ustalił Senegalczyk Diop, celnie uderzając piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Boruckiego.
 
Jarmuta Kolex Szczawnica – Orzeł Wojnarowa 3:0 (0:0)
1:0 Pawełczak 50, 
2:0 Borucki 72 z karnego, 
3:0 Diop 80.

Jarmuta: Bobak – Ciesielka, Babik, Diop, Hrydziuszko – Labidi, Pietrzak, Mlak (78 Kozielec), Mastalski (85 Szczepaniak) – Pawełczak (82 Czapp), Borucki (82 Suder).
Orzeł: Miłkowski – Gajewski, Dzidoń, Stojda, Nowak ŻK – Koralik, Michalik, Michał Olszewski, Kogut, Bajerski (70 Sus) – Przetacznik (74 Obrzut).
Źródło: sportowepodhale.pl
Zdjęcia: Wojciech Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij