Krośnica: Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

Fot. J. Hamerska 2017.12.20 18:21 / news / czytano 1580 / opinie 0

17 grudnia br odbył się w Krośnicy po raz trzeci Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Sołtysa Sołectwa Krośnica Annę Jurkowską- Markot, Urząd Gminy Krościenko nad Dunajcem i LKS Krośnica. 

Zabezpieczenie medyczne imprezy zapewniła Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy.  Do turnieju zgłosiło się dziesięć drużyn (65 zawodników):
„Goszcz” – które zdobyło I miejsce
„Policja” – II miejsce
„Krościenko Zawodzie”- III miejsce
„Kobieca Krośnica”
MDP Krośnica Chłopcy
MDP Krośnica Dziewczyny
„Kokodżambo”
„Drem Team”
„Bocian Team”
OSP Krośnica
Oprócz zgłoszonych drużyn na turnieju pojawili się również mieszkańcy i sympatycy siatkówki którzy kibicowali zawodnikom. Wszyscy uczestnicy otrzymali  dyplomy oraz puchary i nagrody za zdobyte miejsca, które wręczali Wójt Gminy Krościenko oraz Pani Sołtys. Na Sali rozdawane były słodycze. Turniej organizowany cyklicznie w naszej gminie cieszy się coraz większym  zainteresowaniem. Na zakończenie Pani Sołtys podziękowała drużynom za sportową rywalizację. Drużyny które zdobyły miejsca na podium swoje nagrody przekazały na rehabilitację Andrzeja Tkaczyk. 
Zdjęcia: J. Hamerska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij