Liceum Ogólnokształcące organizatorem I Turnieju Piłki Plażowej

Fot. Arch.Szkoły 2016.06.06 15:36 / news / czytano 1987 / opinie 0

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka Liceum Ogólnokształcące zorganizowało I Turniej Piłki Plażowej. W rywalizacji wzięły udział 3 szkoły: Publiczne Gimnazjum w Krościenku nad Dunajcem, VI Gimnazjum MCE oraz organizator turnieju.

Przy słonecznej pogodzie rozegrano zawody, w których pomimo zaciętej rywalizacji wszyscy świetnie się bawili. Każda drużyna składała się z 2 kobiet oraz 2 mężczyzn, na boisku musiał znajdować się minimum jeden nauczyciel. Była to szansa na wspólną rywalizację oraz zabawę  pomiędzy uczniami i nauczycielami.

Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej oraz rozwijanie zdrowej – sportowej rywalizacji. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharem oraz dyplomem. Zawody odbyły się na boisku obok mostu przy ulicy Zdrojowej.

Autor: Jacek Dusik
Zdjęcia: Arch.Szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij