Medale drużynowe na zakończenie

Fot. fb 2015.04.27 16:46 / news / czytano 2833 / opinie 0

Na zakończenie mistrzostw świata juniorów i U23 w brazylijskim Foz do Iguacu w kajakarstwie górskim, Polacy zdobyli dwa medale.

Srebrne medale zdobył zespół K-1 x 3 w U23 w składzie Maciek Okręglak, Rafał Polaczyk i Jakub Brzeziński. Nasi zawodnicy pokazali się od bardzo dobrej strony, ustępując jedynie Czechom.

Kruszec z tego samego koloru wywalczyła ekipa C1 x 3 juniorów - Dominik Janur, Kacper Sztuba i Przemek Nowak. Przegrali tylko z Niemcami.

- Mistrzostwa świata w Brazylii dobiegły końca. Przejazd półfinałowy nie najlepszy ale w rekompensatę srebrny medal w zespole do lat 23 ! Super emocje. Pozdrawiam z bardzo gorącej Brazylii!!! - napisał Jakub Brzeziński na swoim profilu na facebooku.

Autor: Stefan Leśniowski / Oprac. red.
Źródło: sportowepodhale.pl
Zdjęcia: fb
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij