Mirosław Szymkowiak Ambasadorem Finałów Ogólnopolskich Orlik Polska 2015

Fot. 2015.07.18 09:58 / news / czytano 2114 / opinie 0

Znakomity piłkarz, genialny pomocnik Reprezentacji Polski Mirosław Szymkowiak wyraził już oficjalnie zgodę na funkcję Ambasadora.

Przypomnijmy, że Finały zostaną rozegrane w dniach 26-27 września 2015 roku, w gminie Łącko. Na tym jednak nie koniec coraz lepszych informacji dla "Orlik Polska 2015", Mirosław Szymkowiak osobiście zawita na Finały i to nie Sam, a z kolegami z Reprezentacji Polski, jak by tego było mało to Reprezentacja Polski na czele z Mirosławem Szymkowiakiem rozegra na Orliku w Jazowsku (na tym samym na którym odbędą się niedzielne mecze finałowe) bezpośrednio po Ceremonii Dekoracji mecz towarzyski: REPREZENTACJA POLSKI - kapitan Mirosław Szymkowiak vs. DRUŻYNA MVP UCZESTNIKÓW FINAŁU - kapitan Jan Dziedzina - Wójt Gminy Łącko.
Autor: Adam Mróz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij