Mistrzowski pokaz Trialu Rowerowego w Ochotnicy

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2022.09.05 17:34 / news / czytano 578 / opinie 0

Z ogromnym rozmachem w sobotę 3 września wystartowały Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trialu Rowerowym w Ochotnicy Dolnej! Po raz drugi zawody tej rangi rozgrywały się w Gorcach. Zawody otworzył, witając  zawodników i życząc powodzenia Tadeusz Królczyk Wójt Gminy Ochotnica Dolna.

Około 60 zawodników z Polski i Słowacji rywalizowało ze sobą w różnych kategoriach wiekowych, począwszy od 5 latków po Elitę czyli dorosłych i najlepszych reprezentantów Polski.Ochotnicę reprezentowała  mocna ekipa uczestników Mistrzostw Świata i członków kadry narodowej trenująca w Klubie MKS Trial Ochotnica.

Rano wystartowali najmłodsi uczestnicy, po godzinie 12.30 ruszyli najstarsi zawodnicy w kategorii Junior i Elity.  To było wyjątkowe widowisko. Wśród startujących uczestników był obecny słowacki zawodnik Samuel Hlavaty, który zajmuje 10 miejsce w rankingu UCI .

Podczas zawodów panowała świetna sportowo- rodzinna atmosfera. Pyszne regionalne jedzenie przygotowali rodzice uczestników z Gminy Ochotnica Dolna.

Organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Trialu Rowerowym w Ochotnicy Dolnej byli AQUILA Wadowice oraz MKS Trial Ochotnica.
Autor: oprac.red.
Źródło: ochotnica.pl
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij