Olimpiada bez granic – rozgrywki przygraniczne

Fot. Arch. UG Czorsztyn 2013.04.19 14:45 / news / czytano 2470 / opinie 0

12. kwietnia w hali widowiskowo - sportowej w Maniowach odbył się Przygraniczny Turniej w Piłkę Siatkową Dziewcząt oraz rozgrywki w Piłkę Nożną Halową Chłopców.

W rozgrywkach brały udział zespoły gimnazjalne ze Szczawnicy, Krościenka, Maniów i nasi słowaccy partnerzy z Haligoviec. W turnieju Piłki Siatkowej wzięły udział 3 drużyny, grając systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 15-stu.  Klasyfikacja końcowa:

  1. Gimnazjum Krościenko
  2. Gimnazjum Szczawnica
  3. Gimnazjum Maniowy

Najlepszą zawodniczką turnieju została Anna Maciaś z Gimnazjum w  Krościenku, niesamowitą zagrywką była wstanie zdobyć 6 pkt w jednym ustawieniu. 

W rozgrywkach Piłki Nożnej Halowej Chłopców wzięły udział dwie drużyny. Było to spotkanie czysto towarzyskie: Maniowy – Haligovce zakończone wynikiem 17:0 dla gimnazjum w Maniowach.  Z obydwu drużyn zostali wybrani i nagrodzeni statuetkami najlepsi zawodnicy przygranicznych rozgrywek  – Piotr Sikora z Maniów i Radoslav Habinak z Haligoviec.

Autor: Adrianna Berszakiewicz / oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Zdjęcia: Arch. UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij