Pieniny-Gorce-Beskid Sądecki -TRIADA - biegi górskie - trwają zapisy!

Fot. 2016.06.10 10:31 / news / czytano 3058 / opinie 0

Triada to słowo oznaczające zbiór 3 elementów. Czemu właśnie tak nazwaliśmy nasz bieg? Sercem i bazą biegu jest Krościenko nad Dunajcem miejscowość położona na styku trzech pasm górskich: Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego.

W weekend 25-26 czerwca br. odbędzie się impreza pod nazwą TRIADA. Są to biegi górskie na różnych dystansach. Biegi odbywają się w sobotę oraz niedzielę, a uczestnicy mogą wybrać w które góry chcą pobiec.

Najbardziej doświadczonych biegaczy długodystansowych czeka wyzwanie w postaci zaliczenia trzech biegów w dwa dni o łącznej długości ponad 100 kilometrów! Na liście startowej znajduje się blisko 200 zawodników z całej Polski. Więcej informacji o TRIADZIE dostępne jest na stronie:

Serdecznie zapraszamy do biegania oraz kibicowania!

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij