Pierwsza kolejka piłkarskiej rundy wiosennej przesunięta

Fot. 2013.04.08 15:37 / news / czytano 2200 / opinie 0

Władze Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej zmieniły termin pierwszej rundy wiosennych rozgrywek B i A klasy z 14 kwietnia na 21 kwietnia.

20 kwietnia sezon rozpoczną zespoły z grup młodzieżowych. W pierwszych meczach seniorów klasy A KS Jarmuta zmierzy się u siebie z Granitem Czarna Góra o godzinie 13.00, Lubań Tylmanowa z Dunajcem Ostrowsko też u siebie o godzinie 16.30. Na wyjeździe zagra Zapora Kluszkowce z Wierchami Rabka o godzinie 16.30.

W klasie B wschód seniorów szykuje się lokalny pojedynek w Łapszach Niżnych, gdzie KS Łapsze Niżne podejmie Sokolicę Krościenko n.D o godzinie 11.00. Gorc Ochotnica zagra u siebie z Zawratem Bukowina Tatrzańska o godzinie 16.30. Trzy Korony Sromowce Niżne zagrają w Lasku z Gromem Morawczyna o godzinie 16.30.

Decyzja o przesunięciu terminu startu rozgrywek spowodowana była złym stanem boisk.

Autor: CR
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij