Puchar burmistrza z rekorodową ilością zawodników

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2016.07.05 15:48 / news / czytano 2268 / opinie 0

Dziewiąte zawody w kajakarstwie slalomowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnicy przyciągnęły do uzdrowiska ponad 120 zawodników.

W tegorocznej edycji zawodów, zmagania w kajaku podjęło ponad 120 osad z dziesięciu klubów sportowych: Start Nowy Sącz, Sokolica Krościenko, Pieniny Szczawnica, AZS-AWF Kraków, KKK Kraków, LKK Drzewica, LUKS „Kwisa”, Starachowice oraz ze słowackich klubów: KTK Liptowski Mikulasz i SKP Dolny Kubin.

Laureaci zajmujący od I do III miejsca otrzymali okolicznościowe statuetki i nagrody rzeczowe.

W drużynowej punktacji, Puchar Burmistrza wywalczyli kajakarze z KS "Start" Nowy Sącz, drugie miejsce zajął szczawnicki Klub Sportowy Pieniny, natomiast trzecią pozycję wywalczył KKK Kraków.

Najmłodszą zawodniczką zawodów została Rebeka Majdova z SKP Dolny Kubin natomiast najmłodszym zawodnikiem okazał się Andrej Chlebo z KTK Liptowski Mikulasz.

Na zakończenie zawodów wśród wszystkich startujących w Pucharze zawodników rozlosowano nagrody rzeczowe - sprzęt i akcesoria sportowe, ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica.

Zawody komentował i prowadził Józef Dyda. Więcej zdjęć TUTAJ

Wyniki:

Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij