Rafał Polaczyk ze Szczawnicy złotym medalistą

Fot. 2014.07.05 22:15 / news / czytano 2595 / opinie 1

Rafał zdobył złoty medal w kajakach jedynkach w mistrzostwach Europy juniorów i U23 w kajakarstwie górskim w Skopje (Macedonia).

Polak dopłynął do mety z czasem 99,31 sekundy, za nim był Francuz Burgi Quentin oraz Czech Prskavec Jivi z dwiema sekundami kary. Spośród piętnastu finalistów tylko ta trójka dopłynęła do mety w czasie poniżej 100 sekund. 

Kilka godzin później szczawniczanin wraz z Michałem Pasiutem i Maciejem Okręglakiem sięgnęli po kolejne złoto, tym razem w drużynie K-1x3 młodzieżowców.

Medal brązowy zdobyli juniorzy w konkurencji zespołowej K-1x3, a wśród nich Jakub Brzeziński oraz Wiktor Sandera i Krzysztof Majerczak.  Gratulujemy!

Autor: Oprac. red.
Źródło: sportowepodhale.pl
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Michał2014.07.06 01:07
Rafał, gratulacje!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij