Rio bez kajakarzy z Pienin

Fot. Marek Zwoliński 2016.05.31 09:14 / news / czytano 2772 / opinie 0

Podczas ostatnich eliminacji do kadry na torze w Bratysławie żaden z reprezentantów Pienin nie wywalczył uczestnictwa w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii.

Mateusz Polaczyk, dwukrotny wicemistrz świata w kajakarstwie górskim w konkurencji K-1, potencjalny kandydat do udziału w igrzyskach olimpijskich nie pojedzie do Rio de Janeiro.

Polaczyk przegrał  z młodszym kolegą z kadry Maciejem Okręglakiem, który już przed zawodami w Bratysławie miał dwa punkty przewagi nad Mateuszem. I mimo tego, że Polaczyk wygrał zawody w Bratysławie to zdołał tym odrobić  jeden punkt. Polskę w konkurencji kajaków jedynek reprezentować może tylko jeden zawodnik.

Autor: Oprac. red.
Źródło: FB Mateusza Polaczyka
Zdjęcia: Marek Zwoliński
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij