Rowerowy Piknik w Niedzicy w najbliższą sobotę

Fot. 2016.07.21 08:00 / news / czytano 4135 / opinie 0

W najbliższą sobotę na Koronie Zapory w Niedzicy zainaugurowany zostanie druga edycja Rowerowego Pikniku, impreza jest całkowicie darmowa i ma na celu promocje turystyki rowerowej w rejonie zalewu.

Rowerowe przedszkole, projekcje filmów, szkolenia w bikeparku i endurowa wycieczka – serdecznie zapraszamy na kolejną imprezkę z Joy Ride’em, która odbędzie się już 23 lipca w Niedzicy. To właśnie tuż obok legendarnej zapory odbędą się główne atrakcje eventu. Czego się spodziewać?

SZKOLENIA ENDURO DLA POCZĄTKUJĄCYCH
10 kilometrów od Niedzicy znajduje się Joy Ride BIKE Park Kluszkowce, gdzie w sobotę MTB Academy zorganizuje szkolenia rowerowe. Jeżeli chcecie nauczyć się jak pokonywać bandy, skakać niewielkie dropy czy dowiedzieć jak dobrać sprzęt, to koniecznie musicie tam być! Dla osób, które nie posiadają roweru zjazdowego/enduro lub ochraniaczy będzie możliwość ich wypożyczenia na miejscu po wcześniejszej rezerwacji mailowej - wypozyczalnia@joyride.pl

WYCIECZKA ENDURO DLA ZAAWANSOWANYCH
MTB Academy zorganizuje dla Was bardzo sympatyczną wycieczkę, dzięki której przejedziecie ok.20km tras otaczających Kluszkowce. Będą ładne widoki, długie OS’y i sympatyczna atmosfera. Wycieczka przeznaczona jest dla riderów, którzy mają za sobą już nie jeden OS. Grupa poprowadzona przez Szymona Tasza ruszy na 3 i 4 odcinek znany z zawodów KellysEnduro podczas Joy Ride BIKE Festival.

ROWEROWE PRZEDSZKOLE
Tor stworzony przez ekipę Joy RideCrew, który ma za zadanie wprowadzić najmłodszych rowerzystów w świat bezpiecznej i sprawnej jazdy na rowerze. Przy pomocy instruktora, dzieci do lat 13 pokonują takie przeszkody jak muldy, bandy, mini skocznie czy slalom. Wymagane jest posiadanie własnego roweru oraz kasku.


PROJEKCJE FILMOWE
Wisienką na torcie eventu będzie pokaz najlepszych produkcji rowerowych ostatnich lat. Na plenerowym ekranie kinowym pojawią się:
- Imaginate
- Dark Woods - https://youtu.be/lhLUY6ROicY
- Where the trail ends - https://youtu.be/iHH5a9IYr3A

Zachęcamy do zabrania kocyków i „napojów regeneracyjnych”

KOSZT I ZAPISY

Udział w evencie (ze szkoleniami włącznie) jest w 100% darmowy. Nie wymagamy również wcześniejszych zapisów – wystarczy zjawić się o właściwym czasie, we właściwym miejscu patrz poniżej

HARMONOGRAM
11:00 – Spotkanie Enduro (szkolenia + wycieczka) przy wejściu do Herbaciarni u Sherlocka w Niedzicy (Widokowa 2, Niedzica)
11:00 – 11:15 - Wspólny przejazd do Zatoki
11:15 – 11:45 – Przeprawa statkiem „Harnaś” na drugą stronę brzegu (koszt 15zł)
11:45 – 12:15 – Wspólny przejazd do Kluszkowiec
12:15 – Podział na grupy:
Początkujący – zostają w Joy RideBike Parku z Wiktorem Mikołajczykiem
Zaawansowani – jadą na dwa pobliskie OS’y z Szymonem Taszem
16:30 – Ponowne spotkanie grup i przejazd do Zatoki
17:00 – Powrót do Niedzicy statkiem (koszt 15zł)
17:30 – 20:00 – Zajęcia z instruktorem w rowerowym przedszkolu rozłożonym przed Herbaciarnią u Sherlocka (Widokowa 2, Niedzica)
20:30 – 23:00 – Projekcja filmów rowerowych (Widokowa 2, Niedzica)

KTO ZA TYM STOI?

Partner główny: ZEW Niedzica
Organizator: JR Events
Współorganizatorzy: Kris Serwis, CinemaTour, MTB Academy, Niedzica.pl
Patroni medialni: Extreme Sports Channel, Podhale 24, MTB.pl, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, Joyride.pl, Magazyn Bike, Pieniny Info, 1Enduro

 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij