Spływy kajakowe jeziorami i rzekami Polski

Fot. 2013.04.24 17:09 / news / czytano 2805 / opinie 0

Stowarzyszenie Sprężyna – Centrum Edukacji Nieformalnej TURTREK zaprasza w sezonie 2013 na spływy kajakowe, wyprawy rowerowe, nurkowanie, żeglarstwo i górskie wędrówki.

Jednym z głównych celów Stowarzyszenia jest: „Rozwijanie aktywności sportowej, turystycznej i rekreacyjnej, w tym promowanie zdrowego stylu życia”. Realizując ten cel powstał powstał projekt skierowany do mieszkańców gminy Czorsztyn, a także do tych wszystkich osób, które nie lubią bezczynnie siedzieć w domu. Nazwaliśmy ten program – TURTREK. Ale Turtrek to coś więcej. To nie tylko pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu, to hobby, pasja, to zew wolności, miłość przyrody i czystego powietrza. Turtrek to smak górskiej przygody, to szmer płynącej rzeki, to szum wiatru w uszach. Turtrek  to czynny wypoczynek w gronie przyjaciół i znajomych, zmaganie się z własnym lenistwem, słabością, bólem mięśni, to pot, palące słońce, deszcz, śnieg, wiatr i woda. Turtrek to odkrywanie tajemniczych ścieżek wokół własnego domu, ale też tych co prowadzą hen za horyzont, poznawanie miejsc nieznanych i rzadko odwiedzanych, odkrywanie piękna wschodów i zachodów słońca, milionów gwiazd na niebie, głosów otaczającego świata, jego zapachów i barw. Turtrek to smak ogniskowych potraw, dźwięki gitary, blask żaru dogasającego ogniska w ciemną noc, to sny pod gwiazdami, poranna kawa na łące mokrej od rosy. Turtrek to przeżycia, których nie będziesz mógł zapomnieć do końca swych dni a może jeszcze dłużej. Skontaktuj się z nami aby wspólnie wyruszyć w świat pełen przygód i niezwykłych wydarzeń.

Centrum Edukacji Nieformalnej, Mizerna 144, 34 – 440 Kluszkowce

Telefon: 692 237 406, e-mail: turtrek@interia.pl  

Autor: Jarosław Wetula / oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij