Szczawnicka młodzież na meczu Wisły Kraków

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2013.06.05 13:00 / news / czytano 1968 / opinie 0

Niebywałą okazję kibicowania w meczu Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin 2. czerwca na stadionie „Białej Gwiazdy” w Krakowie miała młodzież Klubu Sportowego Jarmuta oraz OSP Szczawnica.

- Dzięki dobrej współpracy z władzami Klubu Sportowego Wisły Kraków udało mi się zorganizować bezpłatny wstęp dla naszej młodzieży na tak prestiżowy mecz – podkreśla Sekretarz Szczawnicy Tomasz Hurkała.
 
Szczawnicka młodzież ulokowana została na specjalnie przygotowanej trybunie, gdzie nad ich bezpieczeństwem czuwała wydzielona grupa ochrony. Niedzielny mecz przebiegał w bardzo przyjemnej sportowej atmosferze, bez żadnych incydentów a organizatorzy zapewniają, iż za każdym razem, gdy na trybunach znajdują się dzieci czy młodzież priorytetem jest ich bezpieczeństwo i sportowe emocje.
 
- Osobiście uczestniczyłem z młodzieżą w tym wydarzeniu sportowym, by przekonać się, że poziom bezpieczeństwa jest wystarczający. Teraz jestem przekonany, że wszystko jest na najwyższym poziomie i z przyjemnością pomogę zorganizować podobne wyjazdy po rozpoczęciu nowego sezonu piłkarskiego – zapewnia Tomasz Hurkała.

Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij