Trwają zajęcia dla gimnazjalistów w ramach II edycji Kumulacji Aktywności

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.11.26 13:59 / news / czytano 3031 / opinie 0

W drugiej edycji programu, który rozpoczął się we wrześniu br., zaangażowanych jest 70 wybitnych sportowców, mistrzów świata i olimpijczyków. Do tej grupy wybitnych sportowców należy Jacek Żebracki, który prowadzi zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej w Szczawnicy.

- Do końca października odbywały się zajęcia na kajakach w obrębie KS Pieniny, obecnie oprócz zajęć na basenie organizowane są zajęcia na ściance wspinaczkowej w krościeńskim gimnazjum. W programie zajęć w okresie zimowym odbędą się jeszcze zajęcia na nartach biegowych i zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej - relacjonuje Jacek Żebracki, nauczyciel a jednocześnie trener kajakarstwa górskiego, skialpinista, ratownik GOPR.
 
Młodzież z Publicznego Gimnazjum uczestniczy w cyklu spotkań, które zakończą się w maju 2015 roku. Zajęcia organizowane są dla nich dwa razy w tygodniu, a głównym celem akcji jest zachęcenie młodzieży gimnazjalnej do większej aktywności fizycznej oraz szeroko pojęta edukacja społeczna.
 
Organizatorem programu „Kumulacja Aktywności” jest Fundacja LOTTO Milion Marzeń. Program realizowany jest przy współpracy i dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Autor: Oprac. red.
Źródło: kumulacjaaktywności.pl
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij