Turniej halowy w piłce nożnej szkół gimnazjalnych

Fot. Janusz Wojtarowicz 2013.03.16 09:47 / news / czytano 3666 / opinie 0

W bieżącym roku Spółdzielczy Klub Sportowy Sokolica w Krościenku obchodzi swoje 60-lecie. Z tej okazji Klub wraz z Fundacją Dzieci Pienin organizuje cykl imprez sportowych.

15.03.2013 r. miała miejsce druga z nich – turniej w halowej piłce nożnej dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje Miasta i Gminy Szczawnica oraz Gmin: Krościenko n.D, Ochotnica Dolna, Czorsztyn, Łapsze Niżne.

Po pięknych sportowych zmaganiach w grupach, na parkiecie sali udostępnionej przez Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D, do półfinału zakwalifikowały się zespoły ze szkół we Frydmanie, Maniowach, Tylmanowej i Krościenku. Po rozegraniu półfinału i finału, stojących na wysokim poziomie sportowym, zwycięzcą turnieju został zespół z Tylmanowej, który w finale pokonał zespół z Krościenka. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum w Maniowach. Czwarte – z Gimnazjum we Frydmanie. Piąte – z Gimnazjum w Szczawnicy. Szóste – z Gimnazjum w Sromowcach Niżnych. Najlepszym zawodnikime turnieju został wybrany Grzegorz Gołdyn – uczeń Gimnazjum w Tylmanowej.

Po zakończeniu zmagań sportowych i spożyciu tradycyjnego bigosu, uczestnicy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody, które, w imieniu organizatorów wręczali: Wójt Gminy Krościenko n.D – Stanisław Gawęda, prezes SKS Sokolica – Leszek Bobak, prezes Fundacji Dzieci Pienin – Ryszard Wojtarowicz i dyrektor Publicznego Gimnazjum w Krościenku – Krzysztof Koper.

Organizatorzy, podsumowując turniej, zaprosili uczestników do udziału w kolejnych planowanych imprezach z okazji 60-lecia SKS Sokolica.

Autor: CR
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij