Tylmanowa wygrywa trzeci etap eliminacji w Coca-Cola Cup 2013

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.05.09 20:46 / news / czytano 6265 / opinie 0

Gimnazjaliści wygrywając kolejny etap eliminacji piłkarskiego turnieju, zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego w Krakowie.

Chłopcy z Gimnazjum Nr 1 w Tylmanowej pewnie wygrali w dzisiejszym meczu, który odbył się na Orliku w Ochotnicy Górnej. Grali z reprezentacją Zespołu Szkół w Mordarce i po pierwszej połowie prowadzili już trzema bramkami, co w pełni odzwierciedlało sytuację na boisku. Podopieczni Marka Żołędzia mięli widoczną przewagę. Po zmianie stron dali sobie strzelić tylko jednego gola, lecz natychmiast odpowiedzieli  trafieniem do siatki gości. Mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Drużyna z Tylmanowej pojedzie w najbliższą niedzielę tj. 12 maja do Krakowa na fazę grupową Finału Wojewódzkiego Coca-Cola Cup 2013. Istnieje możliwość, że zagrają tam z gimnazjalistami z Łapsz Niżnych, którzy zakwalifikowali się już wczoraj wygrywając z Tybarkiem - zobacz relację z meczu.

W drużynie z Mordarki zagrali; Jakub Biernat, Mateusz Mąka, Krzysztof Ryś, Artur Mruk, Krystian Pietrzak (1) Krzysztof Niezabitowski, Piotr Śmierciak i Jakub Florek. Trener Janusz Zelek

W drużynie z Tylmanowej zagrali: Patryk Adamczyk, Grzegorz Gołdyn (1), Kacper Jurek, Marcin Ligas (1), Daniel Noworolnik (2), Paweł Ubik, Krystian Piszczek, Artur Wójcik, Marek Wójcik, Stanisław Gołdyn. Trener Marek Żołądź.

Mecz sędziował Stanisław Tworek. 
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij