Tylmanowa zdobywa Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w piłce nożnej

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2017.06.10 19:15 / news / czytano 1473 / opinie 0

W czwartek, 8 czerwca br. na wielofunkcyjnym boisku sportowym Orlik 2017 rozegrany został mecz o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w piłce nożnej – Gimnazjada Ośrodka Szczawnica. Turniej zorganizowany został przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Miasto i Gminę Szczawnica.

W tegorocznym Pucharze wzięły udział 4 drużyny piłkarskie. Sumarycznie rozegrano 6 pojedynków w systemie każdy z każdym. Sędzią głównym zawodów był Marcin Bobak.
 
Drużyny zajmujące od I do III miejsca otrzymały dyplomy oraz puchary natomiast drużyna zajmująca IV miejsce odebrała  pamiątkowy dyplom.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – Gimnazjum Tylmanowa
II miejsce – Gimnazjum Łapsze Niżne
III miejsce – VI Gimnazjum MCE Krościenko n/D
IV miejsce – Gimnazjum Szczawnica

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sebastian Adamczyk reprezentujący Gimnazjum w Tylmanowej, który w uznaniu za wybitne osiągnięcia sportowe podczas piłkarskich zmagań uhonorowany został dyplomem oraz pamiątkową statuetką.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij