V edycja Międzynarodowego Turnieju w Piłce Siatkowej

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.04.28 13:41 / news / czytano 5868 / opinie 1

Wczoraj rozegrano V edycję Międzynarodowego Turnieju w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy w Krościenku n.D

Turniej rozgrywano na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D po raz piąty. Organizatorami turnieju byli Urząd Gminy z Gminnym Centrum Kultury w Krościenku n.D, Fundacja Dzieci Pienin i zespół „Pieniny”.

Do turnieju zgłosiło się sześć zespołów - „Stawros” z Tylmanowej, „Kolex Red Team” ze Szczawnicy, „Gród-Czop” z Podegrodzia oraz reprezentacja Komisariatu Policji, „Oldboys” i „Pieniny” z  Krościenka n.D. Tym razem nie przyjechały zespoły ze Słowacji, które tradycyjnie uczestniczyły we wcześniej organizowanych turniejach.

Spotkania w grupach i półfinałach wyłoniły finalistów. W finale zagrały zespoły „Gród-Czop” i „Pieniny”. Ostatecznie w turnieju zwyciężył zespół „Gród-Czop” pokonując w finale zespół „Peniny” 2-1.

Pozostałe zespoły zajeły miejsca: trzecie „Stawros”, czwarte Komisariat Policji, piąte „Kolex Red Team”, szóste „Oldboys”.

Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchary, dyplomy i albumy promujące region Pienin przekazane organizatorom przez Stowarzyszenie Gorce-Pieniny. Drużynom, które zajęły trzy pierwsze miejsca wręczono nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Trofea i nagrody uczestniczącym zespołom wręczali Wójt Gminy Krościenko n.D Stanisław Gawęda i prezes Fundacji Dzieci Pienin Ryszard Wojtarowicz dziękując za udział i sportową rywalizację uczestniczącym w turnieju zespołom i wszystkim tym, którzy pomagali w organizacji.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

nutella2013.05.13 22:05
"stawros"- świetni faceci prezentujący świetny poziom gry ;) czego więcej trzeba ;)
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij