Zakwalifikowali się do fazy pucharowej Coca-Cola Cup 2014

Fot. Arch. szkoły 2014.06.05 16:23 / news / czytano 2598 / opinie 0

31. maja br. w Krakowie rozegrano finał wojewódzki Coca- Cola Cup 2014. Drużyna Zespołu Placówek Oświatowych Łapsze Niżne udała się tam po wcześniejszym przebrnięciu 2 rund eliminacyjnych i zakwalifikowaniu się do 16 najlepszych drużyn województwa małopolskiego. 

Już sam awans do tego turnieju był dużym sukcesem. Finał odbył się na stadionie Nadwiślanu, gdzie rywalizacja rozegrała się w 4 grupach eliminacyjnych. W grupie z Łapszami znalazły się zespoły z Nowego Sącza, Iwanowic i Ujanowic. Po zaciętych meczach, wygrywając 2 spotkania, zespół chłopaków zakwalifikował się do fazy pucharowej zajmując II miejsce w grupie. Gimnazjum ostatecznie sklasyfikowane zostało na miejscu  V-VIII, co należy uznać za duży sukces całego zespołu.

Skład drużyny: Piotr Kromka, Maciej Kuchta, Marcin Turkot, Bartłomiej Kapołka, Daniel Jendrusiak, Daniel Waksmanski, Mateusz Chmiel, Daniel Handzelek, Arkadiusz Topór, Karol Kuruc, trener: Piotr Koczocik.
Autor: Krystyna Lasak
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij