Zawodnicy z gminy Ochotnica Dolna na MŚ w Hiszpanii

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2014.09.25 19:02 / news / czytano 4088 / opinie 0

W sobotę 27 września 2014 r. cała gmina Ochotnica Dolna kibicować będzie zawodnikom startującym w Mistrzostwach Świata w kolarstwie szosowym, które odbywają się hiszpańskiej Ponferradzie.

Najlepsza zawodnicza Kasia Niewiadoma z Ochotnicy Górnej startuje o godz. 14,00 w wyścigu ze startu wspólnego elity kobiet (na trasie 127,4 km), zaś Dawid Adamczyk  (WLKS Krakus BBC Czaja) o godz. 9,00 w kategorii junior również w wyścigu ze startu wspólnego (na trasie 127,4 km).
 
Kasia, która jeździ obecnie w najlepszej na świecie zawodowej grupie kolarskiej kobiet (Rabo Liv Women Cycling Team) upatrywana jest przez nas na lidera tego wyścigu.
 
Dawid, po zwycięstwie w Mistrzostwach Polski i zdobyciu złotego medalu (30.08.2014 r. w Jeleniej Górze) również powinien liczyć się w klasyfikacji, chociaż jest to dla niego pierwszy start w imprezie o tak wysokiej randze.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij