Absolwencie krościeńskiego liceum, wybierz się do krainy młodości

Fot. 2015.02.12 10:35 / news / czytano 3350 / opinie 0

Komitet Organizacyjny Obchodów 70-lecia krościeńskiego liceum zaprasza do deklarowania udziału w święcie szkoły.

Dużymi krokami zbliża się jubileusz 70-lecia istnienia Liceum im. S. Żeromskiego w Krościenku nad Dunajcem. Na czerwcowe święto zapraszamy wszystkich absolwentów. Już dziś można wypełnić deklarację udziału, która znajduje się na stronie internetowej szkoły: www.jubileuszlo.kroscienko.pl lub lokroscienko.nowotarski.pl zakładka jubileusz (lewy górny róg strony), link - formularz zgłoszeniowy.
 
Formularz można  wypełnić on-line, wydrukować, wypełnić  wersję PDF i przesłać na adres szkoły (Zespół Szkół ul. Zdrojowa 11 34-450 Krościenko nad Dunajcem)  lub pobrać  i wypełnić deklarację  w prosimy wszystkich o sekretariacie szkoły. Termin składania deklaracji i dokonywania wpłaty upływa w dniu 15 maja 2015. 
 
- Ponieważ chcemy dotrzeć z powyższym zaproszeniem do jak największej liczby naszych absolwentów, prośmy o przekazywanie tej informacji swoich koleżankom i kolegom z klasy „pocztą pantoflową” np. przy pomocy Facebooka itp. - mówi Zofia Krępa dyrektor szkoły.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij