2015.11.03 19:18 / news / czytano 3041 / opinie 0
W dniach od 30 października do 2 listopada 2015 roku przeprowadzona została na drogach powiatu nowotarskiego akcja pod kryptonimem Znicz 2015.
Akcja ta skierowana była przede wszystkim aby pomóc kierującym dostać się bezpiecznie w rejon cmentarzy. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu czuwali nad bezpieczeństwem kierujących jak również i pieszych.
- W trakcie akcji Znicz 2015 nie odnotowano żadnych wypadków drogowych. Kierujący 15 razy spowodowali kolizje. W zabezpieczeniu całej akcji brało udział 333 policjantów. Ponadto zatrzymano 4 osoby kierujące pojazdami pod wpływem alkoholu - relacjonuje podkom. Roman Wolski Specjalista ds. informacyjno prasowych Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu