Bony pieniężne dla OREW w Krościenku

Fot. 2024.04.03 16:07 / news / czytano 639 / opinie 0

Do Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Ośrodka OREW w Krościenku nad Dunajcem trafiły bony pieniężne. Łącznie ponad 10 tysięcy złotych trafiło do ośrodka z inicjatywy Koła Łowieckiego Głuszec w Nowym Targu, którego prezesem jest Paweł Knurowski.

Akcję zbiórki środków przygotowała Teresa Setlak-Dula z Krościenka n.D, która od wielu lat koordynuje podobne akcje dla wychowanków OREW razem z koleżanką Karoliną Kowalczyk. 

- Chcemy się pochwalić tym wydarzeniem głównie dlatego, aby zachęcić inne koła, organizacje i firmy do zaangażowania się w podobne akcje. Jak mówił ks. Mieczysław Maliński - miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka - podkreśla Teresa Setlak- Dula.

Zebrane pieniądze dzisiaj zostały przekazane na ręce dyrektor OREW Natalii Starowicz. W spotkaniu uczestniczyli również była sekretarz Stowarzyszenia Joanna Sokołowska, zastępca dyrektora Jolanta Węglarz oraz darczyńcy, którzy chętnie dołączyli i wsparli działalność Ośrodka - Łowczy Okręgowy Bogusław Rataj Przewodniczący Zarządu Okręgowego, Firma Manstel Maniowy z dyrektorem Bronisławem Słowikiem, Paweł Kasprzak z Koła Łowieckiego Przehyba w Szczawnicy.

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij