Burmistrz prosi o głosy

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2015.10.25 17:08 / news / czytano 3155 / opinie 0

Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski 2015 - pod takim hasłem trwa plebiscyt ogłoszony przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wspólnie z Gazetą Krakowską.

Możecie Państwo oddać głos na Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica GRZEGORZA NIEZGODĘ, który bierze udział w plebiscycie. W 16. edycji konkursu do drugiego etapu zakwalifikowało się 60 wójtów i 35 burmistrzów, wśród nich burmistrz Szczawnicy.
 
Na Grzegorza Niezgodę można głosować wysyłając kupon z Gazety Krakowskiej na adres redakcji: 31-548 Kraków, al. Pokoju 3 lub drogą elektroniczną, wysyłając SMS o treści B.22 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).

Etap II Plebiscytu obejmuje głosowanie na zakwalifikowanych do tego etapu kandydatów, na drukowanych w okresie od 23 października 2015 r. do 06 listopada 2015 r. w dzienniku „Polska Gazeta Krakowska” kuponach do głosowania lub przez SMS (poprzez zakup e-wydania Gazety Krakowskiej) do dnia 13 listopada 2015 r. do godz. 14.00.

Kupony do głosowania należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną do siedziby „Gazety Krakowskiej”, Al. Pokoju 3, 31-548 Kraków do dnia 10 listopada 2015 r.

Laureatami zostanie 10 wójtów i 5 burmistrzów, którzy otrzymają najwięcej Państwa głosów.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij