Ceny węgla zróżnicowane

Fot. 2022.12.01 10:06 / news / czytano 711 / opinie 0

Lokalne samorządy podały ceny za tonę węgla dla mieszkańców. Najtaniej jest w Szczawnicy.

Gmina Czorsztyn  za tonę węgla skasuje 1950 złotych, w Krościenku mieszkańcy zapłacą najwięcej - 1968 zł. W Szczawnicy można zakupić węgiel za 1900 zł/tona. 

-  Umowa na dostawę 400 ton węgla dla Miasta i Gminy Szczawnica została podpisana z TK Trans Tokarczyk z Nowego Sącza z terminem dostawy do 31 grudnia 2022 r., dystrybucja będzie odbywać się za pośrednictwem Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szczawnicy, który w ostatnim okresie czasu zakupił w związku z akcją dystrybucji koparko -ładowarkę oraz przystosował plac obok wagi samochodowej obok wysypiska śmieci w Jaworkach gdzie będziemy przyjmować transporty - podkreśla Grzegorz Niezgoda burmistrz Szczawnicy. 

Więcej informacji na stronach Urzędów Gmin.

Autor: oprac. red
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij