Czorsztyn: Ankieter zapuka do drzwi

Fot. 2020.09.30 19:37 / news / czytano 859 / opinie 0

Wójt Gminy Czorsztyn informuje, iż w najbliższych dniach w Państwa domach pojawi się pracownik Urzędu Gminy p. Bartłomiej Czechowski, celem przeprowadzenia ankiet dotyczących inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Gminy Czorsztyn.

- Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o umożliwienie przeprowadzenia w/w ankiet, które pozwolą uzupełnić bazę inwentaryzacji ogrzewania budynków w Małopolsce. Obowiązek ten został nałożony na wszystkie gminy zgodnie z Uchwałą Anty smogową, która obowiązuje na terenie całego województwa małopolskiego. Pracownik, który pojawi się w Państwa domach będzie posiadał przy sobie stosowne upoważnienie oraz legitymację, o których okazanie będą mogli Państwo poprosić. Dziękujemy za zrozumienie oraz współpracę - czytamy w  komunikacie.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij