Cztery firmy zainteresowane parkingiem

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2014.02.14 11:44 / news / czytano 2687 / opinie 0

Parkingiem w Pieninach zainteresowały się cztery podmioty. Tak wynika z ilości otrzymanych ankiet w ramach memorandum informacyjnego dotyczącego dzierżawy zorganizowanego przez Miasto i Gminę Szczawnica.

Przypomnijmy, że szczawnicki samorząd poszukuje długoletniego inwestora, który wyłoży ze swoich pieniędzy minimum 2,5 mln złotych. W zamian miałby on podpisać długoterminową umowę dzierżawy, w ramach której pobierałby opłaty parkingowe oraz czynsz za wynajem nowopowstałej powierzchni handlowej. Zainteresowane podmioty miały czas do 24. stycznia 2014 roku na złożenie wypełnionej ankiety. W przedmiotowej ankiecie padają pytania dotyczące np. pomysłów na zagospodarowanie terenu parkingu poza sezonem turystycznym.
 
Na chwilę obecną ogłoszony jest przetarg na wykonanie projektu wykonawczego na budowę parkingu. Zainteresowane podmioty mogą składać wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 24.02.2014 godzina 11:00, w siedzibie Zamawiającego w budynku UMiG Szczawnica, ul. Szalaya 103.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij